Listopad 2015

www.vsepropejska.cz

18. listopadu 2015 v 14:31 | K.M.Valentová
Nedávno jsem zavítala do internetového obchodu www.vsepropejska.cz, přiznávám, že jsem byla poněkud zvědavá, a také že recenze na zboží jsem dosud neměla tendenci psát, nicméně jsem s dodávkou spokojená natolik, že bych se touto cestou i s Vámi chtěla podělit o své dojmy.
Obchod patří k nováčkům, a já jsem zrovna hledala vánoční dárek pro Čárlí. Ještě na začátek bych chtěla podotknout, že se obchod specializuje spíše na menší plemena. A protože s Čárlí velmi často cestujeme, rozhodla jsem se zaměřit na tašky.
Důležité pro mne je, aby taška byla z praktického materiálu, a aby byla co možná nejlehčí a zároveň poskytla pejskovi, co největší pohodlí.
A jsem nadmíru spokojená, troufnu si říct, stejně jako Čárlí. Taška je uvnitř zateplená, takže v momentálním podzimním počasí je opravdu ideálním pomocníkem, protože se snažím Čárlí neoblékat do doby, než je to nezbytně nutné. Kromě toho je také uvnitř potažená šusťákem, takže případné nečistoty lze snadno odstranit. Dno klasicky pokrývá vyjmutelná podložka. Na boku je praktická kapsička, kterou spousta jiných tašek, které jsem dosud měla, postrádalo. Uvnitř lze pejska zajistit karabinou. Kombinace černé a bílé se hodí takřka ke každé příležitosti, takže bych touto cestou chtěla pomoci tomuto obchůdku k dalším spokojeným zákazníkům J!"