To by bylo abych se nepřipojila!

11. prosince 2012 v 21:17 | K.M.Valentová |  Něco o autorce
Tak jsem se rozhodla sepsat, nějaký předvánoční speciál, možná se mi podaří sepsat samotný Vánoční speciál, pokud vymyslím nějaké originální téma nebo mi pomůžete s tipy vy, za čož bych byla ráda, jelikož byste se mohli zapojit, také jsem dostala nápad, přesněji řečeno, bych chtěla uskutečnit několik anket, popřípadě před sepsání nějakého článku, byste byli informování v nějakém časovém intervalu, samozřejmě bych položila otázku, a společně s Vaším souhlasem, by pak Vaše názory byli přirduženy do jednotlivých článků, daného tématu. Myslím, si že by to bylo určitě pěkné spestření a oživení staťi.

Co se týče dnešního tématu, tak pro někoho možná bude zmínění 21. 12. 2012 velmi depromující, pro další je to datum jako každé jiné, co se týče mě, nejspíš nepatřím ani do jedné skupiny, jelikož se řídím moudrem "Nejlepší odpovědi, jsou ve člověku samém", tudíž mám na vše svůj názor a nenechám se strhnout masou fanatiků, kteří se chystají páchat hromadné sebevraždy! Ovšem, jak všichni víme, tento blog je především o psech, a tak jsem se rozhodla zařadit zde i jednou velice zajímavou - pro někoho - konspirační teorii. Tento jeden z mnoha názorů čerpá z toho, že jakákoli zvířata včetně psů, delfínů až po žáby mají jakýsi šestý smysl, díky jemuž mohou jakýmsi způsobem, řekněme, předvídat přírodní a jinou katastrofu, či již s 21. prosincem spojovanou apokalypsu.

Zcela jistě Vám mohu slíbit, že se nebudeme utápět v tom, kdy, co, jak a proč přijde, na to máme každý vlastní názor. Nyní se pojďme podívat, jak by to tedy mohlo být s případným šestým smyslem.

Jak pak to tedy ve skutečnosti je, jedná se přeci jen o tajemnou schopnost, Nám dosud neznámou?

Když se rozhlédneme po širokém internetu, najdeme celou řadu článků, které se zaměřují na to, jak zvířata předčasně reagovala či reagují na různá zemětřesení, tsunami, povodně, erupce sopek, silné bouřky, kroupy a mnoho dalších věcí, tyto schopnosti, byly odjakživa svědky a různými mágy pokládany za nadpřirozené, ba až mystické, toto tvrzení nevyvracím, protože nejsem pes a v jsem zastáncem názoru, že u našci čtyřnohých přátel a dalších zvířat, se můžeme pouze domnívat, ale naopak v ní úplně nevěřím. Jednu dobu jsem se o tuto tématiku zajímala více, načež jsem přečetla pár zajímavých publikací.

Přesvědčily mě?

V jak které oblasti, určitě jsem se začala přiklánět k názoru, že u zemětřesení to opravdu žádné magické vjemy nejsou, naopak se jedná o to, že pes jako takový je velice citlivý na, řekla bych, otřesy půdy nebo jakéhokoli povrchu na němž se nachází, tyto otřesy jsou ovšem nezaregistrovatelné pro Nás, z tohoto důvodu, je pes "připravený" dříve, než my. Výbuchy sopek, tsunami... všechny tyto projevy matičky přírody, začínají nějakými otřesy povrchu zemského, které by měla zvířata vnímat, dříve než jakékoli přístroje či my. Tudíž takto bych si tuto číst vysvětlila já, ale samozřejmě jsem také našenec do nadpřirozených schopností, takže jsem hledala věci, které by se takto "normálně" vysvětlit nedaly. Zaujalo mě několik videií, kde psi štěkali na "cosi" neviditelného, že by jen náhoda? Také příběh, o tom, jak pes zachránil několikrát život majitelům, tím, že je kupříkladu donutil zastavit auto. Nebo další konsiprace týkající komunikace mezi psy a jinými astrálními bytostmi.
Po tomto si o mě 50% čtenářů myslí, že jsem nejspíš upadla z velké výšky na hlavu. Naopak já Vám odpovím tím, že jsem člověk, který hned všechno nezavrhuje a připouští i věci málo pravděpodobné či nemožné, protože pak mám alespoň život zajimavější!

V článku bylo zmíněno datum 21. 12. 2012, tím bych chtěla mí milí pejskaři říci, abyste věřili především svým mazlíčkům, protože to oni nikdy nevypustí do světa několik set teorií, kdyby náhodou nějaká tajemná planeta nepřiletěla. Takže pokud se něco bude blížit, nejen v souvislosti s tímto datem, věřte svému čtyřnohému příteli, ne pomateným sektrařům a článkům ze serveru tn.cz! A také věřte především sami sobě, jelikož je mi velice líto, že tato populace ztrácí vědomí o tom, co je "vlastní duch" a celkově vlastní názor, myšlení, přesvědčení atd... V tomto bychom se měli učit od jiných, pro mě jsou ti zmiňovaní učitelé psi, možná, že neumí mluvit, ale přesto u nich víte, že si vždy jdou za tím co chtějí a stojí za tím, nelžou a upřímně milují, a podle mého, to je to, co v dnešním světě chybí. Lidé vlastně ztratili zájem o to mít, vlastního ducha a místo toho, ho raději utlačují populačními názory, a to se mi nelíbí, pes Vás naučí stát si za svým a taktéž prosazovat své názory, ne názory někoho jiného, a tak by to podle mě mělo být.

Pro dnešní večer všechno! :) Přeji Vám krásné prožití svátků, ale do té doby přidám ještě jeden slíbený článek!
Hezký večer!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mengano mengano | E-mail | Web | 12. prosince 2012 v 13:08 | Reagovat

Bezvadné zamyšlení. Těší mne, že nepropadáš hromadné hysterii a máš svůj rozumný názor.

2 psych-pejsku psych-pejsku | E-mail | Web | 15. prosince 2012 v 11:49 | Reagovat

[1]:
Děkuji! :) Já jsem také ráda, že mám k tomuto takový postoj, osobně si neumím představit, být v kůži někoho, kdo tomu věří nebo kdo si chce raději vzít život.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama