Teorie PSI aneb jedna z možností, jak mezi sebou pejsci komunikují

25. února 2012 v 17:37 | K.M.Valentová |  Jazyk "pejsků"
Jedna z konspiračních teorií je právě tato o PSI, neboli psionice, tato teorie je založená na mimosmylovém vnímání zahrnující telepatii, telekinezi nebo jasnovidectví. Když nad tím takto uvažuji říkám si co by mohla mít telekineze nebo jasnovidectví společného s komunikací mezi pejsky ?! Jednou z nejépe zpracovaných knih, která s tímto seznamuje je kniha s názvem " Nadpřirozené schopnosti zvířat a rostli", velice podrobně seznamuje s tím co to vlastně je a jak se u zvířat projevuje typickými příklady jsou delfíni a často se zde objevují i psi a kočky. Osobně sdílím názor, že pokud PSI u psů existuje pak je to jednoznačně telepatie. Ale abych se dostala k tomu čemu chci, pokud by mezi sebou komunikovali psi pomocí předávání myšlenek nebo " posílání obrazků"í bylo by to úžasné. Když do toho připleteme ještě to, že jsou případy, kdy pejsci vidí "něco", vicítí nebezpečí atd... je to ještě úžasnější.

Jedná se především o to, jak je pes který se ztartí dejme tomu 30km od domova, schopný vrátit se zpět, aniž by potřeboval pomoci. Jeden skvělý příběh, který je právě v knize " Nadpřirozené schopnosti zvířat a rostlin", popisuje případ, kdy jedna americká rodina ztratila svého psa na dovolené - přesně si nepamatuji, jaká to byla vzdálenost, ale rozhodně kolem 50km od domova - a už nedoufali, že se vrátí, jaké bylo jejich překvapení, když se pes objevil po čtyřech měsících před dveřmi, ale hned potom zmizel, zdrcená rodina nedoufala, že se vůbec vrátí, ale za měsíc opět přišel, takto se to opakovalo až jednou psa sledovali a ten šel k jinému domu, kde momentálně " bydlel ", promluvili si s jeho novým pánem a ten oznámil, že ho našel před nějakým časem úplně vyčerpaného a tak se ho ujal, po tom někam odešel a opět se vrátil, vše se vyjasnilo pes odcházel za svou bývalou rodinou a pak se vracel do svého současného domova. Stejně je velice zajímavé, jak byl schopný bez kompasu, řeči, ponětí o čase, mapy a dalších věcí najít cestu zpět ? Přinejmenším je to zarážející a takových případu je v knize opravdu hodně, je skvělá na čtení rozhodně doporučuji !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsou Vám články přínosem ?

Ano, chci další :) 68.3% (269)
Ne, nejsou, nebyly a nebudou :D 15.2% (60)
Ale jo jsou :) 16.5% (65)

Komentáře

1 Joss Joss | E-mail | Web | 23. října 2012 v 20:22 | Reagovat

No tak túto schopnosť mám možnosť sledovať na psovi mojej starej mami. Je to kríženec jazvečíka s vlčiakom, ale na svoj pôvod sa chová celkom ako čistokrvné plemeno a je strašne temperamentný. Strašne rád uteká a dosť nám to robí problémy, hlavne keď si v lete zvykne zmyslieť vypariť sa aj na dva týždne. Občas už skutočne pochybujeme, že sa vráti, no on nás stále prekvapí, až sa na tom občas musíme smiať, pretože je taký chytrý. Síce ho už postrelili do ucha na hlavičke má už tiež nejakú strelnú ranu, ale ešte žije a ja som celkom rada. :-)

Najdlhšia doba, na ktorú nám zmizol bol mesiac a to sme ho už vážne pochovávali a starkej ujo priniesol nového psíka. :-D Najlepšie na tom bolo, že ho po tom mesiaci priniesli z vedľajšej dediny na základe rozvešaných letákov. Máme pocit, že nám ho tam niekto odviezol, pretože zo skúsenosti vieme, že ak by tam zašiel sám, vedel by sa aj vrátiť späť. :-) Ale sme radi, že je ešte s nami. Vtedy prišiel dosť zničený a vyzeral byť vydesený, takže ja si myslím, že sa mu niečo muselo prihodiť.

2 psych-pejsku psych-pejsku | E-mail | Web | 24. října 2012 v 21:14 | Reagovat

[1]: Bobek :D, to je takový chronický "cestovatel" koukám :).

3 rolex replica watch rolex replica watch | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 20:59 | Reagovat

Q. What do you get when you put a fish and an elephant together?
http://www.thesewatches.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama